Banese ne lagjen Dardania

Shitet nga: bekim 09 Maj 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagja ,, Dardania'' afer Bast Trade
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne Dardani SU 7/1 afer Bast Trade Banesa posedon Sallon dhe dy dhoma gjumi, kuzhine,trapezari, koridor, ballkon dhe banjo.Banesa gjendet ne katin e 4 dhe eshte ne gjendje shume te mire. Ka hapesire gjelberuse dhe parkingje te mjaftueshme per veture.Qmimi i negociueshem. Vec baneses, jasht cmimit ju ofrojme podrum dhe dyqan poshte baneses.
Te interesuarit mund te kontaktojne ne keta numra te telefonit: 049111345 dhe 044265668
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim