Banese ne lagjin mati 1

Shitet nga: genc 07 Mar 00:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

770 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60.5 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Bodrum, Interfon
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne lagjen mati nje me 60.5m2 ,banesa posedon dhom gjumi ,dhe sallon me kuzhine ndertesa eshte ne perfundim e siper te behet e gatshme per banim ,qmimi per m2 eshte 770euro .Mund te kontaktoni edhe ne viber +37744556488
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim