Banese ne qender te Prishtines vend i qete per b..

Shitet nga: Fitim Gashi 03 Gsh 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

117 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa dydhomëshe në qendrën e ngushtë të Prishtinës.Banesa është ndërtim i vjetër,ka sipërfaqe Neto prej 65 m² plus ballkon/terasë 10 m² dhe është në katin e 4-të.

Banesa ndodhet në vendin më të qetë të Prishtinës dhe ka një pamje fantastike të qendrës së Prishtinës nga ballkoni/terasa.

Banesa ka këtë renditje : Sallon të madh; Kuzhinë me trapezari;Dhomë gjumi;Koridor të gjatë;Banjo dhe Ballkon/Terasë përgjatë gjithë banesës.

Lifti punon gjithëmonë, qasje në parkingun dhe në hyrjen e ndërtesës kanë vetëm banorët përmes kartelave elektronike.

Banesa është e renovuar dhe ka dokumentacion të rregullt (pronari i parë).

Çmimi: 117.000 € (1800 € per m²)

Kjo banesë në qendrën e ngushtë të Prishtinës ndërrohet me 3 banesa ndërtime të reja (siperfaqe mesatare)
në lagje tjera të Prishtinës ( Mati 1,Kalabria,Pejton,Lakrishte etj )


Për informata tjera dhe për të na vizituar mund të na kontaktoni në këta numra telefoni:

Tel/Viber: + 377 044/315-044; + 377 044/666-848; + 377 044-134-915
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim