Banese ne qender te Prishtines

Shitet nga: Fanol 23 Gsh 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Agim Ramadani 48/4
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne qender te Prishtines ne afersi te restoranit Pisha ne rr,Agim Ramadani 48 ne kain e pare (I) dhe ka kete renditje: Dy dhoma gjumi,Dhome ditore,Nje kuzhine,Ballkon 7 /m2,Parking i rezervuar.Bodrum 12m2,
Banesa ka qasje ne rrugen kryesore dhe ka mundesi destinimi ne hapsire afariste,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim