Banese ne shitje

Shitet nga: Merita 29 Mar 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 67 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 67 metra katror ne lagjen e muhagjereve rruga Rrustem Statovci, banesa posedon sallon me kuzhin dhe 2 dhoma tjera po ashtu ka edhe shpajz korrido banjo ballkon banesa eshte shume e pershtatshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim