Banese ne shitje Dragodan(Arberi).

Shitet nga: Agjensioni per patundshmëri "ZOGU" 28 Pri 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 82 m2
Komuna: Prishtinë
Ag"ZOGU" shet banesen ne Arberi afer" Ministris se Shendetsise" ,Banesa posedon dy dhoma gjumi ,sallon ,kuzhin, banjo dhe ballkon .Banesa gjendet ne katin e 4 me sip :82m2 ,qmimi 53.000 euro


Agjensioni "ZOGU" gjendet afer "Hotel Grand" ne Sheshin "Zahir Pajaziti" perballë Eulex-it.

https://www.facebook.com/ZOGUREALESTATE

agzogu@hotmail.com

044/888-801

049/888-801

038/244-419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim