Banese ne shitje-Super qmim

Shitet nga: Meliza 25 Gsh 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Isa Kastrati
Sipërfaqe: 89 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne Prishtine ne rrugen Isa Kastrati prapa banesave te bardha afer Kompleksit Famis, ka qasje nga dy anet e rruges (matiqan dhe br. te diellit). Posedon:
sallon i madh me kuzhine
3 dhoma gjumi
banjo
wc
ballkon
podrum
uje 24 ore
parking
mund te behet edhe ndrim me ndonje duplex me marreveshje...poashtu dhe ndonje shpi ne lokacion te pershtatshem.
per me shume foto kontakto viber
+37744506463
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim