Banese ne shitje ne Ontex

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH "Orchidee" Sot 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 111 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Ontex- mbi "VivaFresh" , kati II - kati i pare i banimit.
Posedon 111m2 dhe 33 m2 terase, ka sallon me kuzhine, 3 dhoma gjumi dhe 2 banjo.
Ekstra e rregulluar.

cmimi 220.000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim