Banese ne shitje ne Qender rruga Bajram Kelmendi

Shitet nga: Banese 15 Pri 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   78 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 97 m2
Komuna: Prishtinë
BANESA GJINDET PERBALL BANKES KEP
ESHTE NE KATIN E 2 DHE NDERTESA POSEDON ASHENSOR
BANESA ESHTE 97m2
DHE PERBEHET PREJ:
2 DHOMA GJUMI
1 SALLON ME KUZHINË
1 KORIDOR
1 BANJO

BANESA ESHTE NDERTIM I RI DHE KA LEJE NDERTIMI
BANESA SHITET ME MOBILE DHE PA MOBILE

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim