Banese ne shitje

Shitet nga: Donjeta 29 Dhj 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ilpiane C3
Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Shes banese ne Ulpiane.
Banesa eshte ne katin e pare.
Banesa ka 40 m2 + 16m2 Bodrum
-eshte komplet e renovuar ,e gatshme per banim dhe mund te shfrytezohet per lokal.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim