Banese ne shitje

Shitet nga: Familie 30 Mar 07:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
shitet banesa ne lagjen Kalabria kati i gjashte me ashensor , ballkon ,dy dhoma gjumi dhome te pritjes me kuzhine te perbashket banjo ne hapsire te mjaftueshem dhe koridor , banesa eshte me hapesire 60 meter katrorë.Objekti eshte i ri ne afersi te banesave te arabve te gjitha dyqanet e nevojshme per perditshmeri gjenden ne afersi.Qmimi 40.000€ per informacione me te hollsishme na kontaktoni ne numrin e telefonit 054650680 ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim