Banese ne shitje

Shitet nga: Alban 17 Pri 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr. "Gusav Meyer"
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Prishtinë
Eshtë në kat të gjashtë, me gjithesej 72 m2 dhe komplet e mobiluar.
Përmban qëndrimin ditorë së bashku me tryezari dhe kuzhinë, dy dhoma të fjetjes dhe banjo.
Ka këto përparësi:
- shkollim: ka vetëm 500m larg shkollën fillore "Naim Frashëri", Fakultetin e Arkitekturës, Kolegjin ISPE, Kolegjin Fama,
- shëndet: jo më larg se 800m Shtëpinë e Shendetit,
- siguri: vetëm 600m Stacionin e Policisë Nr.2,
- rekreacion: vetëm 100m Parkun e Qytetit.

Për detaje shtesë, vizitoni linkun:
http://shpalle.weebly.com/index.html
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim