Banese njedhomeshe te Pjeter Budi - ish Ombudspe..

Shitet nga: Patundshmeri 03 Gsh 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 33 m2
Komuna: Prishtinë
Shietet banesa njedhomeshe

Ulpiane afer kolegjit Pjeter Budi (ish ombudspersoni)
Kati 5
Ka corridor, banjo, nje hapsire me kuzhine, ballkon
Shikon kah qyteti dhe e ka pamjen e mire
Çmimi 42000 euro pa mobilje

Patundshmeri
tel kontaktues: 045 878 777

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim