Banese per qiradhenje

Shitet nga: Flamur 24 Shk 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira.
banesa gjendet ne kompleksin Tregtia ne Arberi ish Dragodan. Banesa eshte e mobiluar dhe eshte ne nje vend shume te mire.
Banesa ka kete renditje: Sallon me kuzhine. Dhome gjumi,korridor, banjo dhe terrace.

Te interesuarit mund te kontaktojn ne kete numer telefoni 044-148-775
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim