Banese prej 100m2 ne Prishtine

Shitet nga: N.SH "Orchidee" Dje 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

159 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet "te Lesna", posedon 100m2 me tri dhoma gjumi dhe dy banjo, kati I.
Gjithashtu posedon tarasë prej 50m2.cmimi 159.000 euro

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim