Banese prej 100m2 ne Prishtine

Shitet nga: eco-vita 16 Mar 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa super luksoze ne katin e pare perball KEP-it rruga Bajram Kelmendi Prishtine

Banesa ka 96 m2, Ka 3 dhoma dhe sallonin bashke me kuzhine dhe banjo (ndertim i ri)

Cmimi 115 000 bashke me mobilje

tel. 038220880
044123275
049123275
E-mail: ecovitas@yahoo.de
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim