Banese prej 101m2 ne Prishtine

Shitet nga: banes 06 Mar 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: bajram kelmendi
Sipërfaqe: 101 m2
Komuna: Prishtinë
shes banesen ne prishtine rr bajram kelmendi kati i trete ndertesa i ka vetem pes banesa dhe ka hapsir para nderteses dhe i bjen dieli tan diten,cmimi i banese per m2 eshte 1000 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim