Banese prej 106m2 apo ndrrim me 2 banesa te vogla

Shitet nga: sebi 01 Tet 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Kalabri. afer hotel "Nartel"
Sipërfaqe: 106 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet ne katin e 7 dhe eshte plotesisht e mobiluar!
Me siperfaqe 104,7 m2. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë 2 dhoma të fjetjes, ballkon ,ne te cilin dilet nga te 3 dhomat , dhe korridor. Banesa shitet me mobile ekstra te mobiluara. Objekti ka Ashensor, Ujë 24 orë. Objekti është me leje ndertimi. Banesa ka pamje nga kurrizi dhe posedon garazhen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim