Banese prej 110m2 ne Prishtine

Shitet nga: Enver 28 Shk 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 110m2
komplet e mobiluar, sallon me kuzhine, tri dhoma te fjetjes 2 ballkona dhe banjo e paisur me rezervar.
Banesa gjindet ne Bregun e diellit ,te xhamia rr"Sali Nivica" perkatsisht afer banesave te bardha

Per me shume informata kontakto ne numrin 044159689
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim