Banese prej 110m2 ne Prishtine

Shitet nga: ilir 14 Pri 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banes në lagjen e Muhaxherve, perball hotel afes ne katin parë me 110.8m2, ka kuzhin, sallon, tri dhoma gjumi, vece, shpajz, banjo, garazh dhe podrum. Është shum e përshtatshme edhe për ndonjë zyre aferiste. Banesa është në emrin tin dhe kam të gjitha dokumentat ka leje ndertimore. Çmimi 115000euro. Nr. Tel. 049/044-161.882. Kam edhe Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim