Banese prej 112m2 ne Prishtine

Shitet nga: METI AGENCY 30 Tet 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 69 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NE BREGUN E DIELLIT RUGA PER MATIQAN AFER PERPARIMIRT QE SHET MATERIAL NDERTIMOR BANESA ESHTE NE KATIN E 1 DHE KA 113 METRA KATROR BANESA KA LEJE NDERTIMI DHE SHUM KUALITATIVE QMIMI PER METER KATROR 600 EURO I NEGOCIUSHEM SHITET URGJENT PRESIM BLERS SERIOZ PER INFO ME TE HOLLESISHME LAJMEROHUNI NE 044 100 035 049 114 635..... PRANOIM NDOJE VETUR JU SHUM TE SHTREJT BANESA TASH ME ESHTE E PERFUNDUAR ME LEJE NDERTIMI ME KREJT DOKUMENTACIONIN NE REGULL JU MIRPRESIM UURRGJENTT......
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim