Banese prej 114m2 ne Prishtine

Shitet nga: Dardi 26 Nën 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

680 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 114 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë

Banesa gjendet ne rrugen e re Enver Maloku (rruga B).
Banesa ka 114 m2
Banesa gjindet ne katin e 6 dhe ka sallon te madh me kuzhine , 3 dhoma gjumi dy banjo dhe ballkon.
Çmimi eshte 680 euro per m2.

Kontakt: tel- 044 202 205 (viber) ,045 544 007 (viber), 049 794 794 (viber)
email: ksvatra@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim