Banese prej 125m2 Pent haus Prishtin ndrrim me v..

Shitet nga: afrim 02 Mar 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 125 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen pent haus 125 m2 banesa gjindet ne lagjen e spitalit te farmedi .Banesa posedon 3 dhoma gjumi ,wc,banjo,sallom.kuzhin, si dhe taras .me kuzhin verore, e gjith banesa ka dalje ne tarasen e madhe te gjitha dhomat e gjumin dhe salloni posedon liftin me kartel, parging,te mjaftushum ,nxemeje gjendrore ,banesa eshte na kati 9 pranoj edhe ndrrim me vetur t qfar do lloji








































































049 447 435
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim