Banese prej 130m2 ne Prishtine

Shitet nga: ramiz cocaj 24 Mar 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet pent hausi me qera. Banesa gjindet tek lagjja kalebria prishtin dhe banesa eshte e pa mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim