Banese prej 138m2 ne Prishtine

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECOIMPEX 07 Shk 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 138 m2
Komuna: Prishtinë
Ne Tophane shiten 2 banesa te ngjitura siperfaqes ne total 138m2, njera 2 dhomshe e tjetra 3 dhomshe. Banesat jane ne katin e VI dhe pritet perfundimi i ndertimit ne shtator te 2015. Banesat jane blere me kontrate te noterizuar dhe kane leje ndertimore. Banesat shkembehen per nje shtepi ne Veternik apo shiten per 115.000 euro. Tel.045/50 20 40.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim