Banese prej 138m2 ne Prishtine

Shitet nga: eco-vita 11 Pri 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 138 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet 2 banesa ne Bregun e Diellit-Mati I afer depos ndertimit "Perparimi. Njera banese eshte ne katin e III dhe ka 100 m2 posedon sallon me kuzhine,dy dhoma gjumi, koridor,banjo dhe ballkon, kurse banesa tjeter eshte ne katin e I dhe ka 138 m2 dhe posedon sallon te madh me kuzhine, 3 dhoma gjumi, koridor, banjo,wc,shpajz, ballkon, dhe terase, Ndertesa eshte shume moderne 7 kateshe posedon dy ashensore, rryme modulare, sistemin e ngrohjes moderne ne dysheme dhe ne mure + ngrohje qendrore te qytetit, rezervuarin per uje 24 ore dhe bunarin ne oborr, sigurim 24 ore, sistemin e kamerave te sigurise, parking para baneses + mundesia e blerjes se garazhes...Cmimi 800 euro per m2 I negociueshem.
tel. 038220880
044123275
049123275
e-mail: ecovitas@yahoo.de
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim