Banese prej 140m2 tek Mati-1-

Shitet nga: Banese 09 Gsh 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa te Mati -1- afer spitalit Turk,banesa eshte komplet e mobiluar me te gjitha,banesa ka;3 dhomë gjumi,3 ballkonë,sallon dhe kuzhinë bashk,1 banjo,dhe shpajz! Banesa ka 140 m2,eshte ne katin e 5,Nuk ka lift(Ashensor)! pranojm edhe veturë,Vetem oferta serioze! Me cash cmimi 500 euro m2 !!!Ju mirpresim!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim