Banese prej 31m2 ne Shqiperi-Golem

Shitet nga: Burhan 13 Gsh 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 31 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Shqiperi Golem. Banesa ka 1 dhom 1 banjo 1 ballkon si dhe klimatizim, gjendet ne Shqiperi Golem ne katin e 3 afer plazhit.Per informata ne numrin 044840018
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim