Banese prej 37m2 ne Ulpiane

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 31 Tet 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

52 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 37 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 1.5 dhomeshe ne Ulpiane, kati i trete me 37 m2.Banesa ka sallonin,kuzhinen me trepezari dhe qendrim ditor,korridorin,banjon. Banesa eshte e renovuar dhe e mobiluar.
Çmimi i baneses eshte 52,000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim