Banese prej 39m2 ne Prishtine

Shitet nga: Genti 24 Gsh 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

31 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 39 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne gjendje te rregullt, eshte e mobiluar, ka dy dhoma, kuzhine, koridor dhe banjo.
Uje dhe rryme 24h.
Gjendet ne lagjen e Muhaxhereve, afer Hotel Afa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim