Banese prej 40m2 ne Prishtine

Shitet nga: Ardian 17 Jan 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

44 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Bregu i Diellit, Zona Lindje, LAM 6
Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shes banesen e mobiluar ne siperfaqe prej 40 m2, ne katin e I-re, te banesat e kuqe, saktesisht karrshi Ambulantes ne Bregun e Diellit.
Banesa eshte e renovuar, dhe ka qene e leshuar me qira (180 eu deri 200 eu qira mujore).
Krejt dokumentacioni eshte ne rregull dhe eshte e regjistruar ne kadastrin e banesave. Ka hapesire parkingu ne dy nivelet.
Çmimi sipas marreveshjes mund te diskutohet. Informatat dhe vizitat ne tel: 044 / 804 969
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim