Banese prej 41m2 ne Ulpiane

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECOIMPEX 06 Shk 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 41 m2
Komuna: Prishtinë
Ulpiane, shitet banesa 1,5 dhomshe, siperfaqes prej 41,50m2, ne katin e III-te, me nxehje qendrore dhe 1ballkon. Banesa eshte ne gjendje standarde. Çmimi: 55.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra: 51/13
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim