Banese prej 47m2 ne Prishtine

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: In On 11 Pri 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 47 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 47m^2,e cila gjendet te banesat e Standardit
Banesa ka dy dhoma dhe eshte teresisht e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim