Banese prej 47m2 ne Prishtine

Shitet nga: Xhevdet 14 Pri 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 47 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka kuzhin me sallon dhe nje dhom gjumi banesa gjendef afer shkolles gjergj fishta gjendet ne katin e 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim