Banese prej 48m2 ne Prishtine

Shitet nga: Jehona 24 Tet 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr.Shefqet Shkupi
Sipërfaqe: 48 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shes banesen dy dhomeshe, ne Kompleksin Prishtina stars.Banesa eshte e mobiluar komplet.Kompleksi posedon parkingun, kendin e lojrave,pishinen dhe sigurimin 24 ore.Qmimi eshte i negociushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim