Banese prej 49m2 ne Prishtine

Shitet nga: banesa 02 Mar 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

56 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 49 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa te nenkalimi e rinovuar dhe e mobiluar extra dhe me qmim te volitshem, dokumentacion ne rregull dhe perkthehet meniher ne noteri dhe kadaster.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim