Banese prej 50m2 në Bregun e Diellit

Shitet nga: Realcon Sot 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Banesë në Shitje në Bregun e Diellit, te Gjambazt

Banesa posedon:
1 Sallon
1 Dhomë Gjumi
1 Kuzhinë
1 Banjo
1 Wc

Banesa gjendet në katin e IV-të dhe ka një hapsirë prej 42m2 ne dokument në shfrytzim 47m2
Shitet e mobiluar
Çmimi i shitjës 52.000 euro i negociushëm.

Agjensioni REALCON ne Prishtinë
Tel:
Viber Kontakt 0037745/882-888
044/405-591
e mail: realcon.pr@gmail.com
Gjindemi në rrugën "Luan Haradinaj nr.17"(përball policisë)
JU MIRËPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim