Banese prej 50m2 ne Prishtine

Shitet nga: Haxhi 05 Mar 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Nderroj banesen me sallonkuzhine dhe nje dhome gjumi ne lagjen e muhagjerve te hotel afa , me nje banese me te maddhe ne lagjene spitalit.shtesae pareve ua jep ne dore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim