Banese prej 50m2 ne Prishtine

Shitet nga: loni 24 Mar 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
namesa ka 2 dhoma njera ka dy krevata dhe komodin per tv plus terasen me ram,
tjetra dhom edhe me kuzhin plus dy krevata.,
ka banjo dhe vc shum te madhe mundeni me i ter edhe rrobat ne te,
ka nje shpajz te vogel dhe koridorin.
banesa gjendet ne katin e par me pamje te bukur nga dielli,dhe hapsir te mjaftueshme plus posedon parking te mjaftueshem ne qdo or e koh.
qmimi esht 220 euro por per afat me te gjat qmimi negociohet,falemnderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim