Banese prej 54m2 ne Dardani

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECOIMPEX 07 Shk 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

72 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Prishtinë
Dardani te Bashkesia e Trete Lokale, shitet banesa2,5 dhomshe, prej 44,62m2, por faktikisht ka 54,30m2, perdhese, me nxehje qendrore dhe 1 ballkon. Banesa eshte e rinovuar. Çmimi: 72.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra: 6527
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim