Banese prej 54m2 ne Prishtine

Shitet nga: luljeta 13 Pri 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

28 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Prishtinë
shes urgjentisht banesen e cila gjindet mbi shkollen normale ne nje pozite panoramike dhe ne nje vend me ajer te paster , perbehet nga salloni kuzhina dhe nje dhome gjumi me ballkon ,e banjo , ju lutem me kontaktoni ne e -mailin tim , e shes me nje qmim te volitshem sepse kam nevoj urgjente per te hollat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim