Banese prej 54m2 ne Prishtine

Shitet nga: Qefsere Haxhiislami 25 Jan 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

48 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Afrim Loxha te blloku afer gjimnazit Sami Frasher
Sipërfaqe: 54 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 2 dhomshe kati pare afer gjimnazit Sami Frasher.
Qmimi 48.000 eur.
Numrat kontaktues:044/223-459 dhe 044/283-237.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim