Banese prej 55m2 ne Prishtine

Shitet nga: Taulant Mala 05 Mar 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiana
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne lagjen Ulpiana (Rruga MOTRAT QIRIAZI) ne katin e 3-te, banesa posedon dhome dite me kuzhine,dhome te fjetjes dhe banjon,banesa eshte e mobiluar ka nxemje qendrore me kompanin Termokos.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim