Banese prej 55m2 ne Ulpiane

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: alea 10 Shk 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Banesë 55m2 nje dhom gjumi sallon dhe kuzhinė e mobiluat K-I-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim