Banese prej 56m2 ne Prishtine

Shitet nga: Qendrim 29 Nën 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

56 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Hyzri Talla, hymja 12
Sipërfaqe: 56 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa posedon: kuzhin me trepezari dhe ballkon, sallon, dhome te fjetjes dhe banjo.
Banesa eshte ne perdhese dhe dokumentacioni eshte ne rregull.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim