Banese prej 57m2 ne Prishtine

Shitet nga: Blerim 22 Gsh 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 57 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shes banesen me dy dhoma gjumi ,kuzhine banjo ballkon ,si dhe bodrum.
Banesa gjindet tek shtepia e pleqve ,rruges se Germis ,tek hamburger Aba .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim