Banese prej 60m2 ne Prishtine

Shitet nga: Besi 20 Pri 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

690 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne lagjen e spitalit per ndryshe ne mati1 ne prishtin banesa osht ndertim iri banesa osht na katin e8 banesa eka sallon kuzhin dhe ni dhom gjumit me pamje nga parki osht e gatshme per banim banesa eka qmimin 700euro metren ka lift uj dhe rrym 24 or pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim