Banese prej 65m2 ne Prishtine

Shitet nga: AKS AGENCY 12 Pri 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shesim urgjentisht Banesen në qendër të Prishtinës – Afër Parkut të Qyteti në Prishtinë
Adresa: Rr: Gustav Majer 8/2; Kati: I, Prishtinë - (Përball shtypshkronjes BLENDI)

Madhësia e banesës është 65 m2 ;
Në përbërje të: 1 Mega Sallon ditor; 1 Kuzhinë komplet; 1 Dhomë gjumi ; 1 Korridor; 1 Banjo (banjo është me vaske); 1 Ballkon; Banesa është në katin e I-re, e rehatshme dhe shumë e përshtatshme për jetesë, hapësira e brendshme e banesës është funksionale, pa kthina e shtylla dhe rezistonte ndaj zhurmës.

Për informata me të detajuara dhe vizitë banesës paraprakisht duhet bere termini nëpërmjet telefonit: 045 903 902 ose 044 361 089

Çmimi për m2 është 950 Euro, (65 m2 për 61,750 Euro)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim