Banese prej 65m2 ne Prishtine

Shitet nga: Isuf 08 Gsh 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa komplet e mobiluar. Banesa gjindet ne qender afer parkut te qytetit dhe eshte shume e pershtateshme per banim si dhe per qiradhenje. Banesa posedon: 1 dhome e gjumit, 1 dhome dite e madhe, kuzhina e ndare nga dhoma e ndenjes e cila eshte e madhe gjitheashu, banjo dhe terase. Banesa ka 65m2 dhe cmimi i sa eshte 950€ per m2.

Bleresit serioz mund te me kontaktojne ne numrin e shenuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim