Banese prej 67m2 ne Prishtine

Shitet nga: Edmond 24 Mar 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

47 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 67 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet ne Lagje te spitalt afer POSTES se BOSFORIT 2. Banesa ka 3 dhoma shum praktike dhe komode per familje, e shes urgjentisht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim